SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 469 846 Kč
(92 709 Kč / m²)
Prodej
1+1
59 m²
كحيل بوليفارد

místnosti1+1
plocha59 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment for sale in Binghatti Rose, Jumeirah Village CircleDAMANI SMART INVESTORS Real Estate is pleased to present this modern 1-bedroom apartment ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorPřirozené světloKuchyňské spotřebičeZabezpečeníVysoké stropyModerní stylZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 271 dní
Aktualizováno: 143 dní

Lokalita

كحيل بوليفارد
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DAMANI REALTY SERVICES SRL