SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 118 070 Kč
(81 181 Kč / m²)
Prodej
3+1
100 m²
شارع المركز المالي

místnosti3+1
plocha100 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Experience the pinnacle of contemporary urban living at Samana Sky Views, an exceptional residential development that redefines modern apartment livin...

Ostatní
Stáří nabídky: 284 dní
Aktualizováno: 37 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties