SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 594 425 Kč
(81 079 Kč / m²)
Prodej
2+1
69 m²
شارع المركز المالي

místnosti2+1
plocha69 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

 Trustway Properties is delighted to present Riverside Views Apartments, an exceptional luxury residential development that redefines waterfront livin...

Ostatní
Stáří nabídky: 286 dní
Aktualizováno: 39 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties