SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 887 102 Kč
(128 608 Kč / m²)
Prodej
1+1
38 m²
شارع توليب

místnosti1+1
plocha38 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Trustway Properties is proud to present this sophisticated studio apartment at Flare by Binghatti, located in the vibrant Jumeirah Village Triangle (J...

Ostatní
Stáří nabídky: 292 dní
Aktualizováno: 33 dní

Lokalita

شارع توليب
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties