SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 805 282 Kč
(182 933 Kč / m²)
Prodej
2+1
70 m²
شارع المركز المالي

místnosti2+1
plocha70 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Trustway Properties is proud to present this exclusive 1-bedroom residence in Baystar by Vida, the first branded collection at Rashid Yachts & Marina,...

Ostatní
Stáří nabídky: 303 dní
Aktualizováno: 41 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties