SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 474 749 Kč
(117 723 Kč / m²)
Prodej
1+1
55 m²
شارع توليب

místnosti1+1
plocha55 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Trustway Properties is proud to present VOXA's exceptional 1-bedroom apartments starting from AED 1.1M (€266,344), where sophisticated living meets pe...

Zařízený
Stáří nabídky: 309 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

شارع توليب
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties