SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 741 218 Kč
(92 965 Kč / m²)
Prodej
Atypický
51 m²
شارع توليب

místnostiAtypický
plocha51 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxury Apartments with Advantageous Prices in Dubai Jumeirah Village Triangle
The apartments are located in a project consisting of 196 units in Jumei...

Zařízený
Stáří nabídky: 317 dní
Aktualizováno: 316 dní

Lokalita

شارع توليب
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE