SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 138 913 Kč
(104 525 Kč / m²)
Prodej
2+1
97 m²
شارع لولو

místnosti2+1
plocha97 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxury Apartments with Installments Until Delivery in Jumeirah Village Circle, Dubai
Jumeirah Village Circle (JVC) is a vibrant and family-friendly re...

Ostatní
Stáří nabídky: 317 dní
Aktualizováno: 316 dní

Lokalita

شارع لولو
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE