SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
182 248 868 Kč
(323 710 Kč / m²)
Prodej
4+1
563 m²
شارع المركز المالي

místnosti4+1
plocha563 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Experience the epitome of luxury living with this exclusive top-floor four-bedroom apartment in Damac Bay 2. Residing on the top floor grants you the...

Zařízený
Stáří nabídky: 327 dní
Aktualizováno: 324 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint