SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 017 223 Kč
(250 253 Kč / m²)
Prodej
1+1
68 m²
شارع المركز المالي

místnosti1+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

This 1-bedroom apartment in Marina Vista, Emaar Beachfront, offers a stylish and contemporary living space with stunning sea views. The open-plan liv...

Zařízený
Stáří nabídky: 321 dní
Aktualizováno: 319 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint