SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
19 448 254 Kč
(281 859 Kč / m²)
Prodej
1+1
69 m²
شارع المركز المالي

místnosti1+1
plocha69 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

A 1-bedroom apartment in Palace Beach typically offers a modern and spacious layout. It includes a comfortable living and dining area, a fully equipp...

Zařízený
Stáří nabídky: 321 dní
Aktualizováno: 319 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint