SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 293 095 Kč
(98 555 Kč / m²)
Prodej
1+1
74 m²
شارع المركز المالي

místnosti1+1
plocha74 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Golf Views Seven City at JLT, a freehold residential development by Seven Tides, is in a prime location and is now available with attractive payment ...

Zařízený
Stáří nabídky: 321 dní
Aktualizováno: 319 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint