SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 722 240 Kč
(108 025 Kč / m²)
Prodej
1+1
90 m²
شارع المركز المالي

místnosti1+1
plocha90 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Step into this elegant 1-bedroom apartment in PRIVE BY DAMAC (B), where a spacious living area welcomes you with natural light pouring in through flo...

Zařízený
Stáří nabídky: 324 dní
Aktualizováno: 321 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint