SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 026 936 Kč
(115 047 Kč / m²)
Prodej
3+1
148 m²
شارع المركز المالي

místnosti3+1
plocha148 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Address Harbour Point is a new residential complex in the new district of Dubai Creek Harbour.The Address Harbour Point offers premium apartments in ...

Zařízený
Stáří nabídky: 323 dní
Aktualizováno: 321 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint