SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
36 465 477 Kč
(226 494 Kč / m²)
Prodej
2+1
161 m²
شارع المركز المالي

místnosti2+1
plocha161 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Immerse yourself in the epitome of luxury living at SLS Dubai Hotel & Residences, the most sought-after address in Dubai. This exceptional 2-bedroom ...

Zařízený
Stáří nabídky: 321 dní
Aktualizováno: 319 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint