SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 360 404 Kč
(141 923 Kč / m²)
Prodej
2+1
73 m²
شارع 20

místnosti2+1
plocha73 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Celia Gardens is a luxurious residential development in Nad Al Sheba Gardens, offering stunning apartments with breathtaking views. Located in a thriv...

Zařízený
Stáří nabídky: 328 dní
Aktualizováno: 72 dní

Lokalita

شارع 20
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties