SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 242 963 Kč
(102 700 Kč / m²)
Prodej
2+1
90 m²
شارع المركز المالي

místnosti2+1
plocha90 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

  Trustway Properties is delighted to present a prestigious collection of luxury apartments, modern townhouses, and sky villas in the heart of Dubai S...

Ostatní
Stáří nabídky: 334 dní
Aktualizováno: 39 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties