SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 307 370 Kč
(91 342 Kč / m²)
Prodej
2+1
80 m²
كحيل بوليفارد

místnosti2+1
plocha80 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

 Move in this September to a stunning, modern apartment in central JVC Dubai with every amenity rooftop pool, Technogym, cinema, coworking, and more. ...

Zařízený
Stáří nabídky: 334 dní
Aktualizováno: 287 dní

Lokalita

كحيل بوليفارد
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties