SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 924 931 Kč
(137 789 Kč / m²)
Prodej
2+1
43 m²
شارع الجداف

místnosti2+1
plocha43 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

🏙️ Amazonia by Palladium – Studio Apartment in Al Jaddaf | Smart Living Near Dubai Creek | Handover Q1 2027Where tropical tranquility meets metropoli...

Ostatní
Stáří nabídky: 337 dní
Aktualizováno: 61 dní

Lokalita

شارع الجداف
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Palm Signature Real Estate