SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 811 988 Kč
(106 437 Kč / m²)
Prodej
2+1
64 m²
طريق دبي - العين

místnosti2+1
plocha64 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartments in Gate Eleven residential project in Meydan, District 11! Fully equipped kitchen with appliances! Smart Home system! Parking space! Apartm...

Ostatní
Stáří nabídky: 339 dní
Aktualizováno: 142 dní

Lokalita

طريق دبي - العين
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DDA Realty