Výpis nabídek
20
20
20
8 781 416 Kč
(156 811 Kč / m²)
Prodej
1+1
56 m²
شارع الغربى
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
56 m²
koupelny
2+
- Ensuite Bathrooms
- Size: 609.34
- Furnished
- High Floor
- 1 Parking space
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Podlaží:
31. podlaží z 34
Stáří nabídky:
338 dní
Aktualizováno:
338 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
شارع الغربى
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.