Výpis nabídek
12
12
12
41 481 717 Kč
(363 875 Kč / m²)
Prodej
3+1
114 m²
شارع المركز المالي
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
114 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
For Sale – Ultra-Luxury 4 Bedroom Apartment by Pagani – Dubai, UAE
Introducing DaVinci Tower—a world-first in residential luxury designed by Pagani...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
343 dní
Aktualizováno:
343 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.