SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 844 018 Kč
(159 471 Kč / m²)
Prodej
2+1
68 m²
شارع ند الشبا

místnosti2+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

 Trustway Properties is proud to present Hillsedge at Dubai Hills Estate, offering luxurious 1 and 2-bedroom apartments with stunning views and except...

Ostatní
Stáří nabídky: 372 dní
Aktualizováno: 33 dní

Lokalita

شارع ند الشبا
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties