SUPA24
4 138 875 Kč
(91 975 Kč / m²)
Prodej
1+1
45 m²
شارع جرين

místnosti1+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

🏡 À VENDRE — NOUVEAU LANCEMENT À DUBAI SPORTS CITY : Antalya par Karma Development  Studios, 1 à 3 chambres | À partir de 720 000 AED | Plan de paiem...

Ostatní
Stáří nabídky: 376 dní
Aktualizováno: 63 dní

Lokalita

شارع جرين
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Palm Signature Real Estate