Výpis nabídek
19
19
19
2 622 257 Kč
(40 342 Kč / m²)
Prodej
1+1
65 m²
شارع المركز المالي
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
65 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Very good opportunity to own flat in Dubai, United Arab EmiratesDescription 🌟 New Real Estate Investment Opportunity in Dubai! 🇦🇪🇮🇹Introducing a ...
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
399 dní
Aktualizováno:
398 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.