Výpis nabídek
6
6
6
44 817 506 Kč
(597 567 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
شارع المركز المالي
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
75 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Burj Azizi – Dubai’s Pinnacle of Prestige and Power A Global Masterpiece in the Heart of the City | From €2,000,000 Rising 725 meters into the Duba...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
414 dní
Aktualizováno:
102 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.