SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 843 223 Kč
(38 820 Kč / m²)
Prodej
3+1
99 m²
Calle Valencia, Xaló

místnosti3+1
plocha99 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excelente oportunidad de inversión en un amplio apartamento en Xaló. Este apartamento de 3 dormitorios se encuentra en la tercera planta SIN ASCENSOR ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Calle Valencia, Xaló
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

iad España