SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 859 530 Kč
(131 914 Kč / m²)
Prodej
1+1
52 m²
Vélez-Málaga

místnosti1+1
plocha52 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Stylish Apartments with Terraces Near the Beach in Vélez-Málaga
Torre del Mar is one of the most authentic and relaxed areas on the eastern Costa del ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Vélez-Málaga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE