Výpis nabídek
22
22
22
1 714 813 Kč
(14 532 Kč / m²)
Prodej
2+1
118 m²
Calle Francisco Pizarro, Trujillo
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
118 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Piso a reformar de 139 m² en edificio residencial con encanto histórico, en pleno centro de Trujillo (Cáceres)
Cuenta con una excelente distribució...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Otevřený obývací prostor
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
114 dní
Aktualizováno:
41 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Calle Francisco Pizarro, Trujillo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Ceres
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Ceres
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce