Výpis nabídek
7
7
7
6 448 057 Kč
(99 201 Kč / m²)
Prodej
1+1
65 m²
Calle Jazmin, Torrox
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
65 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
WE SELL APARTMENTS AND PENTHOUSES WITH DOUBLE PARKING AND STORAGE ROOMS.
THE BUILDING FEATURES SWIMMING POOLS, A PETANQUE AND PADEL COURT, AND GARDEN...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Novostavba
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
23 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Calle Jazmin, Torrox
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.