SUPA24
4 738 197 Kč
(139 359 Kč / m²)
Prodej
1+1
34 m²
Calle Castellón, Torrevieja

místnosti1+1
plocha34 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this charming apartment in a prime location, just steps from the beautiful Cabo Cervera beach. Recently renovated and furnished with brand-ne...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Calle Castellón, Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home