SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 642 547 Kč
(31 401 Kč / m²)
Prodej
4+1
116 m²
Avenida Diego Ramírez Pastor, Torrevieja

místnosti4+1
plocha116 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

An interesting investment opportunity has arisen in the heart of Torrevieja, comprising a ground-floor property situated on one of the town’s main str...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Avenida Diego Ramírez Pastor, Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home