SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 448 149 Kč
(55 615 Kč / m²)
Prodej
2+1
62 m²
Calle Rafal, Torrevieja

místnosti2+1
plocha62 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

An excellent opportunity has been presented to acquire a first-floor apartment located in the established and sought-after area of ​​La Acequión, in T...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Calle Rafal, Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home