SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 071 026 Kč
(158 255 Kč / m²)
Prodej
3+1
51 m²
Calle Ramón Gallud, Torrevieja

místnosti3+1
plocha51 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Avanec Homes is pleased to present to you a new apartment building project near Playa del Cura in the developing Torrevieja. A fine new sixteen-apartm...

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

Calle Ramón Gallud, Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Avanec Homes