SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 245 905 Kč
(94 346 Kč / m²)
Prodej
3+1
98 m²
PLAZA CONSTITUCION (DE LA), Torrevieja

místnosti3+1
plocha98 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Bungalow w Torrevieja – 98 m², 2 sypialnie Prezentujemy gotowy do zamieszkania bungalow o powierzchni 98 m², położony w atrakcyjnej części Torrevieja ...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledPodlažíOtevřený obývací prostorSamostatná kuchyněSprchový koutDřevěná podlahaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní styl

Parametry

Vlastnictví:
Ostatní
Stav:
Ostatní
Typ vytápění:
Ústřední dálkové
Stáří nabídky: 19 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

PLAZA CONSTITUCION (DE LA), Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak