SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 102 736 Kč
(85 046 Kč / m²)
Prodej
2+1
60 m²
CALLE TERREMOTO (EL), Torrevieja

místnosti2+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

🏡 Discover this magnificent apartment located in the strategic area of Habaneras Avenue in Torrevieja. With a constructed area of ​​60 m2 and a funct...

Ostatní
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 16 dní

Lokalita

CALLE TERREMOTO (EL), Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home