SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 348 270 Kč
(68 568 Kč / m²)
Prodej
3+1
78 m²
Calle Fray Luis de León, Torrevieja

místnosti3+1
plocha78 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the sought-after gated complex  Altos del Sol II in Torrevieja, this charming top-floor apartment offers the perfect blend of comfort, spac...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorVýhledPodlažíZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 16 dní

Lokalita

Calle Fray Luis de León, Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home