SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 857 650 Kč
(63 670 Kč / m²)
Prodej
2+1
92 m²
Calle Aida, Torrevieja

místnosti2+1
plocha92 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This spacious apartment located in a natural environment, possesses a full kitchen, a large living room, 2 bedrooms and a bathroom. It also has a terr...

Ostatní
Stáří nabídky: 31 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

Calle Aida, Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home