SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 809 038 Kč
(90 766 Kč / m²)
Prodej
1+1
64 m²
Calle Pedro Lorca, Torrevieja

místnosti1+1
plocha64 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the charming town of Torrevieja, this exclusive collection of 15 properties offers a unique living experience with sea views. The typology ...

Ostatní
Stáří nabídky: 31 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

Calle Pedro Lorca, Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home