SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 705 111 Kč
(53 917 Kč / m²)
Prodej
3+1
180 m²
Avenida Faleria, Torrevieja

místnosti3+1
plocha180 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

presents this impressive duplex apartment in a prestigious location in Torrevieja with stunning views of the city. The first floor of the apartment...

Ostatní
Stáří nabídky: 54 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Avenida Faleria, Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home