SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 484 301 Kč
(53 027 Kč / m²)
Prodej
2+1
160 m²
Avenida Faleria, Torrevieja

místnosti2+1
plocha160 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This exceptional penthouse occupies the entire top floor of the building and is the result of two apartments seamlessly combined into one spacious hom...

Ostatní
Stáří nabídky: 50 dní
Aktualizováno: 50 dní

Lokalita

Avenida Faleria, Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home