SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 564 344 Kč
(65 463 Kč / m²)
Prodej
3+1
85 m²
Calle Gumersindo, Torrevieja

místnosti3+1
plocha85 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

We present this exclusive penthouse on Caballero de Rodas street, one of the most sought-after areas of Torrevieja. With 85 m2, the property is distr...

Ostatní
Stáří nabídky: 58 dní
Aktualizováno: 58 dní

Lokalita

Calle Gumersindo, Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home