SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 199 131 Kč
(61 378 Kč / m²)
Prodej
3+1
101 m²
Avenida Faleria, Torrevieja

místnosti3+1
plocha101 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This stunning newly renovated 3-bedroom, 1-bathroom apartment is perfectly situated second line from the famous beaches of Torrevieja, including the s...

Ostatní
Stáří nabídky: 50 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Avenida Faleria, Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home