SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 192 433 Kč
(58 976 Kč / m²)
Prodej
3+1
105 m²
Calle Bergantín, Torrevieja

místnosti3+1
plocha105 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Are you looking for stylish accommodation near the sea? This renovated apartment offers a fantastic opportunity to live right by Playa del Cura beach,...

Ostatní
Stáří nabídky: 58 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

Calle Bergantín, Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home