SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 615 633 Kč
(30 567 Kč / m²)
Prodej
3+1
151 m²
CALLE CALERA (LA), Torrevieja

místnosti3+1
plocha151 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This spectacular flat, located on Calle Calera just 900 metres from the beach, offers a unique opportunity to purchase a spacious, completely renovate...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

CALLE CALERA (LA), Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home