SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 293 298 Kč
(76 748 Kč / m²)
Prodej
2+1
82 m²
Calle Patricio Pérez, Torrevieja

místnosti2+1
plocha82 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Modern New Build Apartments in the Heart of Torrevieja, Just 600 m from the SeaExclusive Boutique Development in Central TorreviejaDiscover an exclusi...

Ostatní
Stáří nabídky: 60 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Calle Patricio Pérez, Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home