SUPA24
Balkon; výhled, dlažba
Dům a okolí; výhled
Kuchyně; dlažba, přirozené světlo
5 710 465 Kč
(53 369 Kč / m²)
Prodej
3+1
107 m²
CALLE MAR BALTICO, Torrevieja

místnosti3+1
plocha107 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this charming three-bedroom penthouse, thoughtfully decorated and ready to become the home you've always dreamed of. Located in the heart of ...

Ostatní
Stáří nabídky: 78 dní
Aktualizováno: 71 dní

Lokalita

CALLE MAR BALTICO, Torrevieja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Apiaznar

Apiaznar