SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 315 531 Kč
(77 019 Kč / m²)
Prodej
3+kk
82 m²
Rambla Juan Mateo García, Torrevieja

místnosti3+kk
plocha82 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Tento moderní byt nabízí funkční a světlý design ve velmi výhodné oblasti Torrevieja. Nabízí dvě ložnice, včetně hlavní, a dvě moderní koupelny se skl...

Nezařízený
Stáří nabídky: 121 dní
Aktualizováno: 34 dní

Lokalita

Rambla Juan Mateo García, Torrevieja

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA