SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 875 747 Kč
(143 064 Kč / m²)
Prodej
3+1
90 m²
Ronda Oeste de Málaga, Torremolinos

místnosti3+1
plocha90 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

3 BEDROOMS IN CARIHUELA~~Completely renovated apartment with high-quality finishes and designer details in La Carihuela, just a 1-minute walk from the...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeKrbPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Ronda Oeste de Málaga, Torremolinos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Propertybenalmadena