SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 359 472 Kč
(115 549 Kč / m²)
Prodej
3+1
81 m²
Avenida Palma de Mallorca, Torremolinos

místnosti3+1
plocha81 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

???? Spacious 3-Bedroom Apartment with Terrace – Torremolinos, Loma de los Riscos ????️ 3 Bedrooms | ???? 2 Renovated Bathrooms | ???? Separate Kitche...

Ostatní
Stáří nabídky: 52 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Avenida Palma de Mallorca, Torremolinos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home